Apie mus

REON gimė iš mažos, bet stiprios idėjos – dėl kliento ir savo miesto padaryti daugiau. Šio principo neišdavėme iki šiol – labiau įsiklausome, geriau išgirstame, daugiau stengiamės.

Tikime, kad brokeris – tai daugiau nei darbas. Savo veikloje siekiame aukščiausių rezultatų, tobulėjame ir prisidedame prie brokerio profesijos reputacijos kūrimo.

Mes bet kokį objektą vidutiniškai išnuomojame per 5 dienas, o parduodame – per 4 savaites.

„Credit info“ duomenimis, 2014-2015 metais nekilnojamojo turto rinkoje esame stipriausi Lietuvoje.
Nuo 2013 metų esame aktyvūs Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) nariai.

UAB REON sėkmingai įgyvendino verslo procesų valdymo sistemos diegimo projektą.

UAB „REON” – nekilnojamojo turto paslaugas teikianti bendrovė, vykdanti veiklą Lietuvoje. UAB „REON“ yra vieni iš Vilniaus nekilnojamojo turto nuomos rinkos lyderių, patenkančių į visų Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų TOP 30. Įmonės paslaugomis naudojasi daugiau kaip 3000 klientų. Atsižvelgiant į įmonės plėtros strategiją, UAB „REON“ nusprendė inicijuoti verslo procesų valdymo sistemos diegimo projektą, kuris finansuojamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT“. Įdiegta verslo valdymo sistema sudarė galimybes tiksliai ir patikimai informacijos apskaitai ir kontrolei, centralizuotam informacijos kaupimui, saugojimui ir informacijos vientisumo užtikrinimui, tikslesniam ir greitesniam reikiamos informacijos pasiekiamumui ir paieškai, efektyviam pagrindinių įmonės veiklos procesų valdymui ir racionalių sprendimų priėmimui, operatyviam klientų valdymui ir informavimui.

Vertybės

 • Atsakomybė

  Gerbiame savo profesiją ir vertiname klientų pasitikėjimą, todėl dirbame, remdamiesi aukščiausiais standartais. Kitokio verslo net neįsivaizduojame.

 • Kompetencija

  Mylime savo miestą, savo darbą ir gyvename nekilnojamojo turto aktualijomis. Esame ekspertai, todėl suprantame, kaip svarbu nuolat gilinti ir semtis naujų žinių.

 • Partnerystė

  Mūsų tikslas – ne vienkartinis sandoris, o ilgalaikiai santykiai su klientu. Tikime, kad geriau Jus pažindami suteiksime daugiau vertės ir pranoksime lūkesčius.

 • Žodžio laikymasis

  Tai mūsų darbo pamatas. Šioje srityje neleidžiame sau kompromisų, esame reiklūs sau ir kolegoms. Mūsų vardas – sunkiai uždirbta vertybė.

 • Rezultatas

  Kiekvienas mūsų dirba mylimą darbą, kuris yra tapęs neatskiriama gyvenimo dalimi. Dirbame su užsidegimu, o tai, patikėkite, pajusite ir jūs.

 • Žmonės

  Tai didžiausias mūsų turtas, pasididžiavimas ir vertybė. Į savo brokerius žiūrime kaip į įmonės vardo ambasadorius, todėl gerbiame juos ir į juos investuojame.

Kodėl verta rinktis mus?

 • icon

  Lankstumas

  Esame nedidelė agentūra ir laikome tai didžiausiu savo privalumu. Pažįstame savo klientus, žinome jų poreikius, todėl galime suteikti išskirtinį dėmesį klientų užsakymams.

 • icon

  Profesionalumas

  Brokerių žinias giliname mokymais ir asmeninio tobulėjimo programomis. Kiekvienas mūsų brokeris – savo srities ekspertas.

 • icon

  Daugiau dėl Jūsų

  Mūsų tikslas – perimti Jūsų rūpesčius dėl nekilnojamojo turto, kad savo laiką galėtumėte skirti savo šeimai, pomėgiams ir darbui.

 • icon

  Novatoriškumas

  Dirbame naudodami pažangiausias technologijas, pasitelkdami modernią objektų duomenų bazę. Novatoriškas požiūris ir technologijos leidžia užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

 • icon

  Kompleksiniai sprendimai

  Mūsų tikslas yra pasirūpinti visais Jūsų nekilnojamojo turto klausimais – nuo pradinių konsultacijų iki sėkmingo sandorio užbaigimo.

 • icon

  Meilė darbui

  Kiekvienas mūsų dirba mylimą darbą, kuris yra tapęs neatskiriama gyvenimo dalimi. Dirbame su užsidegimu, o tai, patikėkite, pajusite ir jūs.

Apie REON. Susipažinkime.