Objektų paieška
  • Mikrorajonas
  • Plotas
  • Kambarių sk.
  • Kaina, LTL
  • Detalioji paieška
    • Statybos metai
Naujienlaiškis
  • Jūsų el. pašto adresas

Komanda

UAB „REON“ yra nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė, vykdanti veiklą Lietuvoje. Esame jauni ir ambicingi, todėl mūsų komandoje dirba tik didelius tikslus savo gyvenime turintys žmonės.

Nuolat tobulėdami ir augdami kaip komanda, siekiame užtikrinti profesionalumą ir teikiamų paslaugų kokybę. Patenkintas Užsakovas - pagrindinis mūsų tikslas!

Su pagarba,
REON komanda

Aurimas Kvederis

Aurimas Kvederis

Vadovas

+370 657 40088
aurimas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (4)

Deividas Meištas

Deividas Meištas

Vadovas

+370 612 33144
deividas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (0)

Irina Tokareva

Irina Tokareva

NT konsultantė

+370 657 59055
irina@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (25)

Antanas Mikūta

Antanas Mikūta

NT konsultantas

+370 620 86887
antanas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (21)

Egidijus Kazlauskas

Egidijus Kazlauskas

NT konsultantas

+370 657 55747
egidijus@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (20)

Edgaras Spiglazovas

Edgaras Spiglazovas

NT konsultantas

+370 695 91334
edgaras@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (14)

Eglė Kazlauskaitė

Eglė Kazlauskaitė

NT konsultantė

+370 657 73181
egle@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (40)

Marius Kartanas

Marius Kartanas

NT konsultantas

+370 657 76727
marius@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (7)

Audronis Meištas

Audronis Meištas

NT konsultantas

+370 646 88323
audronis@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (23)

Karolis Usavičius

Karolis Usavičius

NT konsultantas

+370 657 48728
karolis@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (28)

Rūta Vaičiulytė

Rūta Vaičiulytė

NT konsultantė

+370 657 49766
ruta@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (23)

Pavelas Bogdziunas

Pavelas Bogdziunas

NT konsultantas

+370 620 49001
pavelas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (59)

Vitalija Gedmantaitė

Vitalija Gedmantaitė

NT konsultantė

+370 657 46909
vitalija@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (31)

Giedrius Pavilionis

Giedrius Pavilionis

NT konsultantas

+370 657 85285
giedrius@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (21)

Julija Bogdziun

Julija Bogdziun

NT konsultantė

+370 645 63309
julija@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (10)

Gintarė Želionytė

Gintarė Želionytė

NT konsultantė
Deivido Meišto asistentė

+370 657 82288
gintare@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (4)

Sandra Karaciejūtė

Sandra Karaciejūtė

NT konsultantė
Aurimo Kvederio asistentė

+370 657 87447
sandra@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (0)

Elvinas Kalanta

Elvinas Kalanta

NT konsultantas
Eglės Kazlauskaitės ir Egidijaus Kazlausko asistentas

+370 657 85600
elvinas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (0)

Susisiekti el. paštu
  • Vardas
  • El. pašto adresas*
  • Telefono numeris*
  • Jūsų komentaras*
Jūsų žinutė išsiųsta
UždarytiNori žinoti, kas vyksta NT rinkoje? Sek naujienas ir gauk aktualią informaciją pirmas.