Objektų paieška
  • Mikrorajonas
  • Plotas
  • Kambarių sk.
  • Kaina, EUR
  • Detalioji paieška
    • Statybos metai
Naujienlaiškis
  • Jūsų el. pašto adresas

Komanda

UAB „REON“ yra nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė, vykdanti veiklą Lietuvoje. Esame jauni ir ambicingi, todėl mūsų komandoje dirba tik didelius tikslus savo gyvenime turintys žmonės.

Nuolat tobulėdami ir augdami kaip komanda, siekiame užtikrinti profesionalumą ir teikiamų paslaugų kokybę. Patenkintas Užsakovas - pagrindinis mūsų tikslas!

Su pagarba,
REON komanda

Aurimas Kvederis

Aurimas Kvederis

Vadovas

+370 657 40088
aurimas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (2)

Deividas Meištas

Deividas Meištas

Vadovas

+370 612 33144
deividas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (1)

Egidijus Kazlauskas

Egidijus Kazlauskas

NT konsultantas

+370 657 55747
egidijus@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (20)

Antanas Mikūta

Antanas Mikūta

NT konsultantas

+370 620 86887
antanas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (23)

Edgaras Spiglazovas

Edgaras Spiglazovas

NT konsultantas

+370 695 91334
edgaras@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (14)

Eglė Kazlauskaitė

Eglė Kazlauskaitė

NT konsultantė

+370 657 73181
egle@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (32)

Audronis Meištas

Audronis Meištas

NT konsultantas

+370 646 88323
audronis@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (25)

Karolis Usavičius

Karolis Usavičius

NT konsultantas

+370 657 48728
karolis@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (12)

Vitalija Gedmantaitė

Vitalija Gedmantaitė

NT konsultantė

+370 657 46909
vitalija@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (18)

Giedrius Pavilionis

Giedrius Pavilionis

NT konsultantas

+370 657 85285
giedrius@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (15)

Elvinas Kalanta

Elvinas Kalanta

NT konsultantas

+370 657 85600
elvinas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (30)

Albert Grajevski

Albert Grajevski

NT konsultantas

+370 657 49766
albertas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (19)

Eimantas Dumbrava

Eimantas Dumbrava

NT konsultantas

+370 600 70736
eimantas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (21)

Lina Zamalytė

Lina Zamalytė

NT konsultantė

+370 648 04807
lina@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (45)

Amadėjus Dirvanauskas

Amadėjus Dirvanauskas

NT konsultantas

+370 670 06566
amadejus@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (19)

Justina Kaukėnaitė

Justina Kaukėnaitė

NT konsultantė

+370 684 05858
justina@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (4)

Darius Dzisievič

Darius Dzisievič

NT konsultantas

+370 600 82023
darius@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (8)

Emilija Ščerbavičiūtė

Emilija Ščerbavičiūtė

NT konsultantė

+370 671 19968
emilija@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (12)

Ramūnas Kvederis

Ramūnas Kvederis

NT konsultantas

+370 657 76727
ramunas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (10)

Domantas Kėdaitis

Domantas Kėdaitis

NT konsultantas

+370 645 63309
domantas@reon.lt
Susisiekti el. paštu

Peržiūrėti objektus (1)

Susisiekti el. paštu
  • Vardas
  • El. pašto adresas*
  • Telefono numeris*
  • Jūsų komentaras*
Jūsų žinutė išsiųsta
UždarytiNori žinoti, kas vyksta NT rinkoje? Sek naujienas ir gauk aktualią informaciją pirmas.